Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Energy výrobky
  3. Stimaral 30ml

Stimaral 30ml

Ide o vysoko koncentrovaný produkt obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komp... celý popis
Dostupnosť
skladom
19,50 €
16,25 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Energy
Obsah:30 ml
Kompletné špecifikácie

Ide o vysoko koncentrovaný produkt obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Je to bioinformačný prípravok, ktorý pôsobí na ľudský organizmus v niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné látky ovplyvňujú orgány a pochody v našom tele priamo, informačné zložky rušia prostredníctvom biorezonancie príčinu ochorenia v informačnom poli.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Zaujímavosti a fakty

Stimaral obsahuje biologicky aktívny komplex, ktorý zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú aj duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu, prinavracia energiu. Celý komplex je ladený tak, aby jednotlivé rastliny synergicky dopĺňali účinky hlavnej zložky – rozchodnice ružovej, ľudovo nazývanej aj zlatý koreň.
Stimaral neobsahuje kofeín, nie je návykový a pritom má o 40 – 60 % vyššie stimulačné účinky ako prípravky na báze kofeínu.

Obsahuje veľa K, Ca, P, Mg, S, Na, Si, Zn, Mn a stopové množstvá celého radu ďalších prvkov. Taktiež organické kyseliny, napr. kys. Jantárovú, flavonoidy… .

Má výrazný vplyv na ochranu, regeneráciu a normalizáciu funkcie pečene, má antioxidačný efekt voči látkam spôsobujúcich methemoglobinémiu – dusitan sodný, anilín a strychnín. ( dusitan sodný sa používa pri konzervácii niektorých údenárskych výrobkov, najmä salám; v črevách sa menia na dusitany, na karcinogénne nitrosamíny ).
Stimaral má silný protistresový účinok, pri športovaní sa potvrdil priaznivý vplyv na hospodárenie s glykogénom v pečeni. Znižuje hladinu kyseliny mliečnej vo svaloch, udržiava vyššiu hladinu fosfolipidov v pečeni, svaloch a sacharidov v krvi, zlepšuje metabolizmus tukov. Má výrazný ochranný vplyv na pečeň a žlčník, znižuje tzv. pečeňový oheň, zlepšuje metabolizmus.

Účinok

Stimaral je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s tonizačným, adaptogénnym a harmonizujúcim účinkom. Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu riadiacu, pečene a sleziny, v druhom rade pôsobí na dráhu žlčníka, troch žiaričov, srdca a pľúc.

Lepšie prispôsobenie organizmu prostrediu, pri zvýšenej fyzickej aj psychickej námahe, tonizáciu organizmu, na upokojenie a zmiernenie problémov spojených so starobou. Je vhodný na dosiahnutie max. fyzických a duševných výkonov, zbystrenie zmyslov, lepšiu činnosť mozgu, zlepšenie pamäte a sústredenosti. Osvedčuje sa pri astenických syndrómoch, celkovej slabosti, nespavosti, podráždenosti, neurózach, hypotenzii, ako stimulans CNS trpiacich na neurasténiu, neurózy a depresie. Odstraňuje podráždenosť a nepríjemné pocity za hrudnou kosťou či pri rekonvalescencii po chirurgických zákrokoch.

Možno ho použiť ako podporný prostriedok pri liečbe Parkinsonizmu, roztrúsenej skleróze, infekčných ochorení pečene, v onkológii a pri ľahkej forme cukrovky. Hodí sa aj ako ľahké afrodiziakum pri impotencii alebo frigidite psychického pôvodu. Podporuje a harmonizuje činnosť hypofýzy, epifýzy, štítnej žľazy, nadobličiek, srdca, pečene a sleziny. Podpora krvného obehu, normalizovanie nízkeho krvného tlaku, životabudič, ktorý tlmí následky požitia alkoholu.

Psychická úroveň

Stimaral pomáha otvárať oči aby sme videli súvislosti. Pôsobí výrazne komplexne na fyzickú a psychickú úroveň človeka a prispieva k znovu vytvoreniu vysokej energetickej hladiny v aure a k jej celkovej harmonizácii. Prípravok môžete užívať aj podľa momentálnej nálady a psychického stavu, ktorý sa spája s disharmóniou energetických dráh, ktoré Stimaral harmonizuje. Okrem iného ide o precitlivenosť na hluk, svetlo, silné vône a chute. Ale aj impulzívne konanie, výbuchy zúrivosti, neprestajná výbušnosť, nezadržateľný smiech, smútok, hystériu, depresiu, nepružné myslenie a zábudlivosť. Zlé sústredenie, neschopnosť naučiť sa spamäti text alebo vyriešiť matematickú úlohu. Ďalej je to napríklad zvýšená pozornosť voči detailom (puntičkárstvo), netrpezlivosť alebo hyperaktivita.

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Parametre
VýrobcaEnergy
Obsah30 ml

                                                 

Informácie pre zákazníkov
Kde nás nájdete

Belanského 2724

Kysucké Nové Mesto, 024 01 

Kontakty
Júlia Straňanková
Júlia Straňanková
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk