Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-15 hod.)

Probiosan

Probiosan je bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa, účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Výrobca:Energy
Obsah:90 kapsúl
Kompletné špecifikácie

Probiosan je bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa, účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium a inulín. Probiosan pôsobí priaznivo predovšetkým na črevá a ich funkciu, podporuje imunitný systém.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Účinok

Ovplyvňuje predovšetkým energetickú dráhu hrubého a tenkého čreva, močového mechúra, pečene a žlčníka.

Je určený na zlepšenie stavu čriev. Síce obsahuje aj živé baktérie ( lactobacillus acidophilus a enterococcus faecium ) vo veľkom množstve, viac účinkov má pri očiste hrubého čreva a vďaka inulínu ako prebiotikum. Chlorella zabezpečuje práve tú čistiacu „ kefu‘‘, keďže súčasne má ochladzujúci účinok, je tento probiosan vhodný pri zápalových ochoreniach čriev z nešpecifických príčin. Terminológiou čínskej medicíny by sme to pomenovali : škodlivé sucho alebo horúčosť napadla hrubé črevo. Vieme ho použiť pri zápche, bolesti brucha, hlavne z nedostatočného vyprázdnenia, hlieny v čreve, plesne, nafukovanie, plynatosť. Ako podpora počas užívania antibiotík, počas rôznych diét, pôstnych dňoch. Zlepšuje funkciu čriev, normálnu črevnú peristaltiku a pravidelné vyprázdňovanie.

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Parametre
VýrobcaEnergy
Obsah90 kapsúl
Tovar zaradený v kategóriách

                                                 

Užitočné informácie
  • Platobné podmienky
  • Doprava
  • Termíny dodania
  • Reklamačné podmienky
  • Podmienky spracovania osobných údajov
Kde nás nájdete

Belanského 2724

Kysucké Nové Mesto, 024 01 

Kontakty
Júlia Straňanková
Júlia Straňanková
(Po-Pia, 8-15 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk