Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Droserin krém 50ml

Droserin krém

Droserin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vys... celý popis
Dostupnosť
skladom 1 ks
14,30 €
11,92 €
bez DPH
ks
Výrobca:Energy
Obsah:50 ml
Kompletné špecifikácie

Droserin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysoko účinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny či výťažky z rašeliny. Droserin je vyhľadávaný kvôli svojmu silnému antibakteriálnemu a antivírusovému účinku.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Krém ovplyvňuje a harmonizuje hlavne energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene a žalúdka, takže pôsobí priaznivo pri stavoch súvisiacich s nedostatočnou funkciou orgánov na týchto dráhach.
Najdôležitejšími zložkami droserinu sú ruža šípová a bioinformácie z rosičky okrúhlolistej – obe majú vynikajúce účinky na pľúca a na pleť. Tajomstvo toho, ako dobre vyzerať, tkvie teda predovšetkým v správnej funkcii pľúc, pretože s pľúcami dýcha aj celý povrch tela.
50 % obsahu je silne energeticky nabitá voda zo žriedla Podhájska, vzhľadom na unikátne zloženie minerálov má trvalejší a hlbší regeneračný efekt ako voda z Mŕtveho mora. Vďaka tejto vode obsahuje droserin veľké množstvo draslíka, horčíka, vápnika, sodíka, síry, fosforu, kremíka, bóru, lítia, zinku, mangánu a celý rad ďalších minerálov.

Účinok

Bolesť krčnej a strednej časti chrbtice, ramien, úponov kľúčnych kostí, ohybu lakťa, chrípky, angíny, nachladnutia, sínusitídy, zachladnutie čelových dutín, rozpúšťa hlieny, kašeľ, bolesť v oblasti srdca, infekty miechy, mikrobiálne a plesňové ochorenia kože, pečene, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, vredy predkolenia, problémy s pľúcami, prieduškami, pri zápale stredného ucha, zápaly kože, rôzne vyrážky, dermatitídy, suché ekzémy.

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Parametre
VýrobcaEnergy
Obsah50 ml

                                                 

Informácie pre zákazníkov
Kde nás nájdete

Belanského 2724

Kysucké Nové Mesto, 024 01 

Kontakty
Júlia Straňanková
Júlia Straňanková
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk