Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-15 hod.)
  1. Úvod
  2. Energy výrobky
  3. Cytosan šampón

Cytosan šampón

Šampón Cytosan je bioinformačný prípravok s obsahom humínových látok určený na regeneráciu vlasovej pokožky a vlasov. Bioinformácie sú frekvencie, kt... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Výrobca:Energy
Obsah:200 ml
Kompletné špecifikácie

Šampón Cytosan je bioinformačný prípravok s obsahom humínových látok určený na regeneráciu vlasovej pokožky a vlasov.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Každý už určite počul o rašelinových kúpeľoch a ich blahodárnych účinkoch. V rašeline je množstvo látok prospešných pre telo. Medzi najvýznamnejšie z nich patria humáty, účinné látky v mydle Cytosan. Humáty, ktoré vznikajú pozvoľným rozpadom organickej hmoty za prístupu kyslíka, majú veľmi zložitú štruktúru. Ide o bioaktívne látky s vysokou chemiskou reaktivitou, výnimočnými regeneračnými účinkami na organizmus a jeho energetický systém. Humáty majú schopnosť viazať na seba tzv. chelátovou väzbou predovšetkým ťažké kovy ( olovo, ortuť, kadmium ), voľné radikály, jedy a toxické látky, ktoré organizmus potom vylúči. Pôsobia aj proti rozvoju plesní a niektorých vírusov v tele.

Pôsobením humínových látok sa z pokožky vyplavujú škodlivé usadeniny, a tak sa obnovuje prirodzená funkcia pokožky. Humínové látky zmierňujú prejavy podráždenej a svrbiacej pokožky a posilňujú kyslý plášť. Vďaka nemu sa telo lepšie bráni voči chorobe, zvyšuje sa nešpecifická imunita organizmu.

Účinok

Šampón Cytosan bol vyvinutý na terapeutické použitie, a preto ho neodporúčame používať dlhodobo na bežné umývanie vlasov. Pri jeho používaní sa vlasy aj pokožka hĺbkovo čistia a detoxikujú. Je veľmi vhodný na mastnejšie a jemné vlasy, ktoré dobre očistí a spevní.

Šampón Cytosan má využitie keď vás trápia lupiny, ekzémy, seborea, lupienka alebo iné dermatitídy či podráždená pokožka. Je vhodný na mastné a jemné vlasy, detoxikáciu vlasovej pokožky a vlasov, spevnenie a výživu vlasov.

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Parametre
VýrobcaEnergy
Obsah200 ml
Tovar zaradený v kategóriách

                                                 

Užitočné informácie
  • Platobné podmienky
  • Doprava
  • Termíny dodania
  • Reklamačné podmienky
  • Podmienky spracovania osobných údajov
Kde nás nájdete

Belanského 2724

Kysucké Nové Mesto, 024 01 

Kontakty
Júlia Straňanková
Júlia Straňanková
(Po-Pia, 8-15 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk