Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-15 hod.)

Audiron

Audiron je prípravok s originálnou kombináciou extraktu siedmich bylín, vitamínu E, komplexu bioinformácií a éterických olejov. Je určený na vonkajšie... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Výrobca:Energy
Obsah:30 ml
Kompletné špecifikácie

Audiron je prípravok s originálnou kombináciou extraktu siedmich bylín, vitamínu E, komplexu bioinformácií a éterických olejov. Je určený na vonkajšie použitie a má protizápalové, antiseptické, antibakteriálne a antivírusové účinky.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Účinok

Harmonizuje najmä dráhu troch žiaričov a hrubého čreva. Najsilnejší je vplyv predovšetkým na ich vetvy, ktoré prechádzajú práve cez tvár a hlavu.
Je určený hlavne na vonkajšie použitie – obklady, výplachy uší, umývanie, naparovanie, potieranie postihnutého miesta, kloktanie. V praxi je audiron malá lekárnička určená na prvú pomoc mnohých problémov.

 Zápal stredného ucha, svŕbenie vonkajšieho zvukovodu, hučanie, zaľahnutie v uchu, nedoslýchavosť, opuchy za uchom, rôzne poruchy sluchu. Výrazne vie pomôcť pri nádche ( vytierame nos priamo alebo audiron nakvapkáme do horúcej vody a inhalujeme ) ), bolesti hrdla a zdurenie uzlín aj ako prejav infekčnej mononukleózy ( kloktanie, potieranie krku, šije, oblasť podčeľustných a krčných uzlín ), bolesti zubov, zápaloch ďasien. Ochorenia spôsobené herpetickými vírusmi – opary nielen v oblasti úst, ale aj v oblasti pohlavných orgánov, pásový opar, ovčie kiahne, bradavice, kurie oko, afty. Kožné problémy – zápaly kože, plesne, štípance od hmyzu, rôzne vyrážky. Natiahnutie úponov kľúčnych kostí, úponov svalov ramien, bolesť v nadlaktí, zablokovaná krčná chrbtica, obrna trojklanného nervu, parodontóza, hemoroidy, opuch konečníka, zápal nechtových lôžok, svŕbenie pokožky, lupiny, gynekologické výtoky. Dá sa použiť ako dezinfekcia prostredia ( v rozriedenej forme do rozprašovača ).

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Parametre
VýrobcaEnergy
Obsah30 ml
Tovar zaradený v kategóriách

                                                 

Užitočné informácie
  • Platobné podmienky
  • Doprava
  • Termíny dodania
  • Reklamačné podmienky
  • Podmienky spracovania osobných údajov
Kde nás nájdete

Belanského 2724

Kysucké Nové Mesto, 024 01 

Kontakty
Júlia Straňanková
Júlia Straňanková
(Po-Pia, 8-15 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk